Firmamız Hakkında

1979 yılında, Hasan UĞUZYİĞİT girişimi ile Konya’da kurulmuş ve yeşil yem bitkileri hasatı amacıyla Çayır Biçme Makinesi ve Traktör Yükleme Kepçeleri üretimi yapmaktadır.

BİZİM HAKKIMIZDAKİ GERÇEKLER

1979 yılında, Hasan UĞUZYİĞİT girişimi ile Konya’da kurulmuş ve yeşil yem bitkileri hasatı amacıyla Çayır Biçme Makinesi ve Traktör Yükleme Kepçeleri üretimi yapmaktadır.
Kısa zaman içinde çiftçimiz tarafından; kalite, satış sonrası hizmet ve kullanım kolaylığı ile kabul görmüş ve piyasada kendine güvenilir bir yer edinmiştir.
Traktör ön ve arka yükleyici grubunda ve ataşman üretiminde uzmanlaşan firmamız, sektörde kalıcı olmak için prensip olarak, üretimde her daim kaliteli, sağlam ve kullanılabilirliği yüksek ürün imal etmeyi düstur edinmiştir. Bu bağlamda siz müşterilerimizden gelen eleştiri, talep ve önerileri en hızlı şekilde uygulamaya koymak bizim için önemli ve vazgeçilmezdir. Bu konudaki hassasiyetimizi bilen müşterilerimiz yılar önce bile firmamızdan ürün satın almış olsalar dahi tekrar bizi tercih etmektedir. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmaması için satış sonrası hizmet konusunda oldukça hassas davranmaktayız.

Alanında uzman, deneyimli personelimizle birlikte doğru, dürüst ve güvenilir ticaret yaptık. Bundan sonrada bu konularda taviz vermeden siz müşterilerimizin güvenini koruyarak sizlerle birlikte büyümek en büyük hedefimiz olacaktır.

Ürünlerimizde S.Ü. Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünden deney raporları ve CE belgesi bulunmaktadır.

Daha iyi hizmet amacıyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak sürekli kaliteyi, rahat ve kolay kullanımı siz çiftçilerimize sunmanın gayreti içindeyiz.
Öneri ve eleştirileriniz en büyük sermayemizdir.

Ürünleri incele

Yönetim Kadromuz

Oguzyiğit firmasını NOVATAR markası ile dünyada temsil eden değerli kadromuzu sizde tanıyın

woocommerce-placeholder.png
Hasan OĞUZYİĞİT
Yönetim Kurulu Başkanı
woocommerce-placeholder.png
Abi OĞUZYİĞİT
Üretim Müdür
woocommerce-placeholder.png
Salih Oğuzyiğit
Dış Ticaret Müdürü

ZAMAN ÇİZELGESİ

1979

Hasan OĞUZYİĞİT

Tarafından kurulan firmamız, ilk ürün olarak çayır biçme makinasını üretmiş ve çiftçinin hizmetine sunmuştur.

1996

Traktör Ön Yükleyici

Traktör ön yükleme kepçelerini üretimine başlayarak çiftçinin işini bir kat daha kolaylaştırmıştır.

2000

Çiftçinin istekleri

bu yıllarda çiftçilerinin. isteklerini gö önüne alarak, tarım makinaları sektöründe toprak işleme makinelerinin üretime başlamıştır.

2014

Atık aradığınız tüm ürünler

2014 yıllarının başında çiftçilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bugünde olduğu gibi bir çok makinan üretimini servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Sizin için en uygun ürünü bulabilmemiz için bizimle ileştime geçerek ürünler ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz