NOVATAR HAKKINDA

1979 yılında, Hasan OĞUZ girişimi ile Konya’da kurulmuş toprak işleme, hasat makineleri ve yükleyici üretimiyle sektöre atılmıştır...

NOVATAR TARİHİ

1979 yılında, Hasan OĞUZ girişimi ile Konya’da kurulmuş toprak işleme, hasat makineleri ve tarımsal yükleyici üretimi ile sektöre ilk adımını atmıştır

Dürüst ve ahlaklı ticaretten hiçbir zaman ödün vermeyip kısa zaman içinde çiftçimiz ve bayilerimiz tarafından kalite, satış sonrası hizmet ve kullanım kolaylığı ile kabul görmüş ve piyasada kendine güvenilir bir yer edinmiştir.

Zaman içinde tarım makineleri imalatı konusunda uzmanlaşan firmamız, sektörde kalıcı olmak için prensip olarak, üretimde her daim kaliteli, sağlam ve kullanılabilirliği yüksek ürün imal etmeyi kendine hedef edinmiştir. Bu bağlamda siz müşterilerimizden gelen eleştiri, talep ve önerileri en hızlı şekilde uygulamaya koymak bizim için önemli ve vazgeçilmezdir. Bu konudaki hassasiyetimizi bilen müşterilerimiz yıllar önce bile firmamızdan ürün satın almış olsalar dahi tekrar bizi tercih etmektedir. Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmaması için satış sonrası hizmet konusunda oldukça hassas davranmaktayız.

Alanında uzman, deneyimli personelimizle birlikte doğru, dürüst ve güvenilir ticaret yaptık. Bundan sonrada bu konularda taviz vermeden siz müşterilerimizin güvenini koruyarak sizlerle birlikte büyümek en büyük hedefimiz olacaktır.

Daha iyi hizmet amacıyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak sürekli kaliteyi, rahat ve kolay kullanımı siz çiftçilerimize sunmanın gayreti içindeyiz.
Öneri ve eleştirileriniz en büyük sermayemizdir.

Ürünlerimizde S.Ü Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünden deney raporları ve CE belgesi bulunmaktadır.

Ürünleri incele

ZAMAN ÇİZELGESİ

1979

HASAN OĞUZ

Novatar firması kurucusunun soyadı olan OĞUZ TARIM ismiyle toprak işleme makineleri üretimiyle 1979 yılında sektöre ilk adımını atmıştır.

1985

HASAT MAKİNESİ VE YÜKLEYİCİLER

1985 yılına geldiğimizde toprak işleme grubuyla adını duyuran firmamız hasat makineleri ve traktör ön ve arka yükleyicileri üretimine de başlamıştır.

2009

BÜYÜK ADIM

Yeni fabrikamıza taşınarak Novatar ismiyle birçok çeşit tarım makinesi üretimi ve tedariğine başlayarak makinelerimizi ihraç etmenin ilk adımını atmaya çok yakındık...

2014

ARTIK ARADIĞINIZ TÜM ÜRÜNLER

2014 yılı başından itibaren Novatar ismiyle Avrupa pazarına girdik ve kalitemiz sayesinde kısa zamanda kendimize bir yer edindik. Novatar ürünleri hem Avrupa, hem de Türk çiftçisi tarafından büyük bir beğeniyle kullanılmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Sizin için en uygun ürünü bulabilmemiz için bizimle ileştime geçerek ürünler ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz